Informační centrum Milevsko se i letos zapojí do 6. ročníku Týdne turistických informačních center (TIC) – celorepublikové akce, která propojuje poznávání, zábavu i možnost nahlédnout do zákulisí oblíbených „íček“.
Týden TIC probíhá od 24. do 31. října 2025 a účastní se jej téměř 200 certifikovaných infocenter z celé České republiky.
Cílem této akce je připomenout, že i v dnešní digitální době mají informační centra své nezastupitelné místo – jako zdroj ověřených informací, inspirace, setkávání i místního patriotismu.
Tradičně začíná právě 24. října, na Světový den pro rozvoj informací, vyhlášený OSN.
Co vás čeká v Milevsku?
Naše infocentrum na náměstí E. Beneše připravilo pro návštěvníky pestrý program:
Výstava fotografií
Od 24. října bude ve vestibulu budovy č. p. 6, kde sídlí infocentrum, k vidění malá výstava netradičních fotografií Milevska. Výstava potrvá do 28. listopadu 2025 a je volně přístupná.
Den otevřených dveří proběhne 29. října 2025 (v otevírací době TIC). Můžete se seznámit s činností milevského infocentra, udělat si krátký kvíz s možností vyhrát dárkovou tašku, každý dostane drobný dárek, bude zajištěno malé občerstvení a bude možnost prohlédnout si výstavu fotografií ve vestibulu
Přijďte se podívat, jak to u nás chodí. Objevte, že TIC není jen místo s letáčky, ale i prostor, kde se potkávají lidé, nápady a inspirace.
Těšíme se na vás!
TIC Milevsko, nám. E. Beneše 6, Milevsko
telefon: +420 383 809 101
mobil: 735 759 510
e-mail: infocentrum@milevskem.cz