Region Milevsko, to je místo s nepřebernými turistickými možnostmi pro všechny generace!

MILEVSKÉ MAŠKARY - GEOFUN, výletní hra s mobilem

Milevský kraj o. p. s. úspěšně zrealizoval projekt „Milevsko s GEOFUNem“

Milevské maškary s GEOFUNem, to je zábavná geolokační turistická hra, která atraktivní formou seznamuje návštěvníky města Milevska s jeho zajímavostmi a při plnění rozmanitých úkolů jim poskytuje nevšední zážitky spojené s daným místem. Hráč, který se do hry zapojí, si nainstaluje aplikaci GEOFUN do svého telefonu a provede načtení hry v daném místě. Následně již pro samotnou hru nepotřebuje internetové připojení, běží offline. Geolokační hra je založena na dynamickém poznávání destinace prostřednictvím vlastního originálního příběhu, který sestává z různorodých úkolů, a je atraktivní v tom, že hráč předem neví, jaké úkoly ho čekají, dokud nedorazí na určené místo začátku hry.

Tuto geosrandu si můžete zahrát zde: http://www.geofun.cz/milevske-maskary/. Podívejte se i na videospot, který Vás seznámí s příběhem!

Projekt „Milevsko s GEOFUNem“ byl podpořen z Dotačního programu Jihočeského kraje Podpora cestovního ruchu v roce 2016.

 

MOBILNÍ PRŮVODCE REGIONEM MILEVSKO 

​Mobilní aplikaci Region Milevsko si lze prohlížet na http://www.geotrips.eu/mon/cs/pruvodce/region- milevsko nebo stáhnout pomocí QR kódu (viz níže). S aplikací je možno pracovat i v offline verzi (bez připojení k internetu) včetně funkčních map s GPS navigací a je dostupná pro operační systémy Android,  iPhone a Windows Phone offline.  Aktualizaci a případná doplnění mobilního průvodce bude zajišťovat Turistické informační centrum Milevsko (Milevský kraj o. p. s.). 

 

Projekt „Mobilní průvodce regionem Milevsko“ byl podpořen z Grantového programu Podpora cestovního ruchu Jihočeského kraje.