TANEČNÍ MEDITACE PRO ŽENY – ÚVODNÍ LEKCE ZDARMA

Taneční meditace jsou jedinečným systémem péče o ženské tělo a duši. Jsou určeny ženám, které   se zajímají o osobní rozvoj, o poznání, nalezení a rozvíjení své ženské tvůrčí síly. Tento systém vychází ze starodávné tradice indického Mohendžodára. Jde o devět meditací, jemných a laskavých, podporujících plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejich potřebám.

Originální hudba využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Pracuje s rytmy, tóninami, frekvencemi, barvami nástrojů, hlasem. Vede ženu k přirozeným projevům a vyjadřování se. Názvy meditací jsou například: Laskavé sebepřijetí, Tvůrčí dětství nebo Imunitní posílení.

Do ženských meditací se formou ženských aspektů promítá ženský prožitkový rituál, který umožní ženě spojit se sama se sebou. Učí ženy spontánnímu tanci, využívá rezonančních technik a blahodárné cvičení přírodní léčby, dále používá mudry, vědomý dotek, meditační a relaxační techniky, které vedou k vnitřní transformaci životní síly a sexuality. Taneční meditace umožňují poznání energetického kódu pro omlazování a zkrášlení ženy.

Meditace provázejí ženy na cestě za jejich ženstvím. Moudré ženy se vydávají na tuto cestu, zaměřují se na sebe, uvědomují si své tělo, vnímají sami sebe. Vyjadřují se, tančí, zpívají a osvobozují se.  Pozorností k sobě samé podporují svou psychickou sílu a objevují své jedinečné vlohy.

Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravění těla, harmonizování psychické zátěže a různých emocionálních a mentálních konfliktů. Soudobá žena vlivem západní civilizace často ztrácí své ženské vlastnosti a přebírá mužské role. Ženské meditační techniky umožňují ženě uvědomit si, kde se nachází a změnit svůj stav účinnými metodami.  Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby a má nejhlubší dopad. Dokáže zasáhnout příčinu problému a pracovat s ní.

Díky nabízeným metodám může žena znovu objevit svou hravost, podporovat smysl pro umění a tvořivost, zároveň poznat, jak zachází se svou mužskou silou. Toto uvědomění umožní harmonizaci ženské a mužské síly. Vyvážení obou principů povede k úžasné spolupráci žen a obnově celé společnosti.

Kurzem vás bude provázet lektorka Kateřina Soldátová.

 

8.9.2020 19:00

Poplatky a lístky

vstupné: zdarma
Zdarma

Místo konání akce

Adresa:

49.4455434,14.365316

GPS:

49.44556971726288, 14.36532511737016