Milevsko pro život i pro dovolenou

Hra, kterou připravil Dům kultury Milevsko ve spolupráci se společností Digitalizujeme Vás, je u konce a zná své výherce.

Hra fungovala na principu načítání QR kódů. Každý hráč musel projít trasu se 14 zastaveními, kde bylo třeba načíst kód, odpovědět na otázku a pomocí mapy najít další místo na trase. Na výběr bylo také ze tří úrovní obtížnosti. Hra probíhala od 1. července do 4. září na trase ulice Na Vinicích – Křížová cesta – Vášův mlýn.
Alespoň jeden QR kód načetlo 485 návštěvníků, z toho 145 (lehká 48, střední 62 a těžká obtížnost 35 hráčů) hru zdárně dokončilo a zapojilo se do soutěže o hodnotné ceny. Z nich systém 5. září náhodně vylosoval 35 výherců, kteří byli kontaktování emailem. A o jaké ceny se hrálo? Například o permanentku na 10 vstupů do Milevského kina, o 3 celodenní vstupenky pro 1 osobu do Jump arény v Táboře, poukaz v hodnotě 500 Kč do Restaurace V Klubu, knihy Milevsko a okolí nejen z nebe, permanentky na veřejné bruslení a sportovní balíčky ze společnosti SPOS, rodinné vstupenky do Milevského kláštera nebo Muzea milevských maškar či balíčky sladkých odměn.
Děkujeme všem, kteří se hry zúčastnili a výhercům gratulujeme.

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.