Milevsko pro život i pro dovolenou

Mimořádná opatření v provozech a činnostech středisek DK Milevsko v návaznosti na přijatá krizová opatření Vlády ČR s účinností od 22. 10. 2020 do odvolání.

PROVOZ STŘEDISEK (Dům kultury Milevsko, Galerie M, Milevské kino, Muzeum milevských maškar, Turistické informační centrum Milevsko) JE DO ODVOLÁNÍ UZAVŘEN

Dům kultury Milevsko + Milevské kino

• HROMADNÉ AKCE – plánované akce s termínem konání do 11. 11. 2020 se nekonají, bude oznámen nový náhradní termín nebo jsou zrušeny bez náhrady. Zakoupené vstupenky na přesunuté akce zůstávají v platnosti. Akce s termínem konání od 12. 11. 2020 – sledujte www.milevskem.cz a Facebook DK Milevsko, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.
• KURZY – konání všech pravidelných kurzů je do odvolání přerušeno.
• MILEVSKÉ KINO – provoz je do odvolání uzavřen, naplánovaná představení jsou zrušena.

Postup pro vrácení zakoupených vstupenek
o E-Vstupenky zakoupené online – vrátíme Vám platbu na bankovní účet, ze kterého byly vstupenky hrazeny automaticky – nemusíte nic dělat.
o Klasické vstupenky, zakoupené fyzicky na některém z našich prodejních míst – zašlete nám email s naskenovanými či vyfocenými vstupenkami, Vaším jménem a číslem bankovního účtu na email info@milevskem.cz. Vstupné Vám vrátíme v plné výši dle formy nákupu nejpozději do 30 dnů.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat elektronickou formou:

Dům kultury Milevsko, Nádražní 846, Milevsko
www.milevskem.cz
email: info@milevskem.cz
tel.: 383 809 200 (po + st: 8:00 – 11:30 a 12:15 – 15:30)

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.