Milevsko pro život i pro dovolenou

Dům kultury Milevsko je provozovatelem Milevského kina, Galerie M, Turistického informačního centra a Muzea Milevských maškar.

Dům kultury Milevsko, příspěvková organizace zřízená Městem Milevskem, je organizátorem kulturních a společenských programů všeho druhu od místní amatérské scény až po špičkové české umělce. Taktéž zajišťuje řadu společenských akcí od místní lidové zábavy až po významná slavnostní setkání. Organizace je provozovatelem domu kultury, kina, galerie, infocentra a muzea maškar.

V nabídce programů pravidelně naleznete divadelní představení profesionálů i ochotnických spolků, koncerty populárních
i místních kapel, dětské pořady, akce pro seniory, besedy a přednášky o nejrůznějších tématech, cestopisy, výstavy nebo vícedenní slavnosti a festivaly. Aktivity domu kultury se nekonají pouze ve vlastních prostorách, ale organizace zajišťuje i akce
na veřejných prostranstvích. V nabídce DK naleznete také řadu stálých kurzů – pohybové, jazykové, vzdělávací či hudební.

DK disponuje členitými prostory. Hlavní sál s balkonem má kapacitu více jak 400 míst k sezení, je vhodný pro pořádání akcí všeho druhu, především divadelních představení, koncertů, plesů, přednášek, konferencí či společenských akcí. K dispozici je i řada menších prostor příhodných pro pořádání kurzů, školení či přednášek, dále výuková učebna, taneční, přednáškový, loutkový nebo hudební sál. Veškeré prostory je možné využít
k pronájmu. V domě kultury se nachází Restaurace V Klubu.
V letních měsících se pro pořádání akcí využívá amfiteátr se zahradní restaurací.

Kancelář v přízemí domu kultury
ÚTERÝ – ČTVRTEK | 08:00 - 11:00 a 12:00 - 15:30

Nádražní 846
399 01 Milevsko
+420 383 809 200
+420 383 809 201
info@milevskem.cz

Program DK a vstupenky

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.