Milevsko pro život i pro dovolenou

Vánoce již klepou na dveře, a proto vám přinášíme tipy na dárky pro vaše blízké.

Udělejte si radost pod vánočním stromečkem a kupte si nový nástěnný kalendář pro rok 2021, krásné knihy týkající se našeho města nebo upomínkové hrnečky, deštník či zvoneček s motivem Milevska. To vše lze nyní zakoupit online.
Kniha Milevsko fotografované tehdy a teď nabízí zajímavé srovnání historie a současnosti našeho města. Je v ní zachyceno více než 100 starých fotografií Milevska a 100 fotografií novodobých, pořízených ze stejného místa v dnešní době. Některé z těchto fotografií ještě nebyly nikdy publikovány. Autory knihy jsou Martin Kupec a Vladimír Šindelář. V námi nabízeném nástěnném kalendáři na příští rok naleznete vybrané fotografie právě z této knihy. Kalendář se právem může stát originálním dárkem pro všechny, také s ním milevské firmy mohou potěšit své zaměstnance.
V knize s názvem Moje Milevsko najdou čtenáři informace o počátcích Milevska, o zdejší archeologii, o výskytu Milevska na starých mapách, dočtete se o dějinách Milevského muzea, o přírodě na Milevsku, o zdejším tenisu, o maškarách, kultuře, ale i několik statistických údajů z milevských dějin.
Publikaci Zmizelý obraz milevského venkova na fotografiích Štěpána Dvořáka vydalo Milevské muzeum ve spolupráci se Spolkem pro rozvoj kultury v Milevsku. Jde o několik desítek fotografií starých více než 110 let dnes uložených v Památníku národního písemnictví, na nichž jsou zachyceny stavby z osmnácti vesnic v okolí Milevska.
Další námi nabízená kniha s podtitulem Věčně usměvavý nebeský jezdec popisuje životní osudy Jana Jeřábka. Kniha vyšla ke 100. výročí narození milevského rodáka, pilota R. A. F., stíhače britského královského letectva, který zahynul v roce 1942 ve věku 23 let při leteckém souboji nad kanálem La Manche.
Poslední kniha potěší všechny příznivce turistiky. Autor Jiří Lesák v ní popisuje stoletou historii Klubu českých turistů v Milevsku.
Kromě knih vám nabízíme ke koupi originální deštník s nápisem Město Milevsko, dále upomínkové hrnečky a zvonečky z dílny manželů Pichových.

Zájemci si mohou objednat výše uvedené dárky telefonicky na číslech 724 515 636 a 735 759 510 nebo zasláním objednávky na e-mail: infocentrum@milevskem.cz (uvádějte vybrané dárky, počet ks a váš telefonní kontakt). Poté zaplatíte na účet částku dle vybraného zboží. Po obdržení částky na účet vás budeme kontaktovat a domluvíme se na předání zboží. Pokud nejste z Milevska, nabízíme možnost zaslat vám vybrané dárky poštou.

Ceny:
Nástěnný kalendář 2021 - 110 Kč
Kniha Milevsko fotografované tehdy a teď - 250 Kč
Kniha Moje Milevsko - 250 Kč
Kniha Zmizelý obraz milevského venkova - 190 Kč
Kniha Jan Jeřábek – 220 Kč
Kniha 100 let turistiky v Milevsku - 150 Kč
Deštník - 190 Kč
Hrnečky - malé 100 Kč, velké 120 Kč
Zvonečky - malé 75 Kč, velké 90 Kč


Na vaše objednávky se těší milevské infocentrum!

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.