Milevsko pro život i pro dovolenou

Bohužel ani v letošním roce epidemiologická situace nepřeje konání letních festivalů. OAMF má nový termín.

Vážení přátelé a fanoušci OAMF Přeštěnice, je nám líto, ale s ohledem na epidemiologickou situaci a stále nejasné podmínky pro konání kulturních akcí musíme i v letošním roce oznámit, že se Open Air Music Fest Přeštěnice přesouvá na nový termín 23. - 25.červen 2022.
I když do letošního termínu zbývají v této chvíli dva měsíce a situace se může výrazně zlepšit, bohužel nyní už nejsme schopni festival v tak velkém rozsahu zorganizovat ze dne na den. Dvacátý ročník měl navázat na předcházející úspěšnou historii, která se odehrála především díky Vám fanouškům a návštěvníkům, kteří vždy vytvářeli skvělou atmosféru rodinné a pohodové akce. Tento aspekt byl pro nás hlavním hnacím motorem a my si toho velice ceníme a děkujeme Vám za to.
Covidová krize není pro nikoho příjemná a bohužel negativním způsobem také dopadá na kulturní a hudební sféru. Přesto doufáme, že se nám ji v následujícím období podaří zvládnout a přeštěnickou festivalovou tradici obnovit.
Vstupenky, které jste si zakoupili na rok 2020 resp. 2021 zůstávají v platnosti. Budeme velice rádi, když si je ponecháte. Vnímáme to jako Vaše dobré gesto podpory. Nicméně chápeme i Vaši situaci, a pokud se rozhodnete vstupenky si neponechat, vrátíme Vám peníze. Své požadavky prosím směřujte na email vstupenky@milevskem.cz.
Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že se podaří festival uskutečnit v novém termínu.Přejeme Vám především pevné zdraví a těšíme se na společné festivalové setkání v roce 2022.
Pořadatelský tým OAMF Přeštěnice

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.