Milevsko pro život i pro dovolenou

Dům kultury Milevsko, příspěvková organizace, získal v letošním roce podporu z grantových programů Jihočeského kraje ve výši 175 tis. Kč. Během léta a nejpozději do konce října dojde k jejich realizaci, a tímto bychom Vám je rádi představili.

Venkovní kiosek s turistickými informacemi

Realizací tohoto projektu bude zakoupení a instalace venkovního turistického kiosku v blízkosti nově zrekonstruovaném vlakovém nádraží v Milevsku. Informační kiosek bude nahrazovat původní starou vývěsní tabuli, bude přístupný 24 hod denně a návštěvníkům města, turistům, ale i veřejnosti, bude nabízet aktuální informace o pestré nabídce atraktivit cestovního ruchu ve městě a regionu, kulturních a společenských akcích, nabídce ubytování a stravování. Bude připojen i na internet a umožní tak například vyhledávání vlakových či autobusových spojů apod.

Milevské kulturní léto 2021

Jeden z úspěšných projektů, který je pravidelně podporován z grantového programu Jihočeského kraje. Jeho cílem je důraz na zachování tradičních kulturních akcí v oblasti neprofesionálního umění, případně další rozšíření kulturní nabídky v podobě podpory realizace nových atraktivních projektů rozličných kulturních žánrů či rozvíjení projektů stávajících.

Hudební sklepy v Milevsku 2021

Hudební sklepy v Milevsku jsou celoroční festival, jehož duchovním otcem je písničkář Václav Koubek, který představuje v klubech po celé České republice známá i méně známá jména i talenty folkové scény. Hudební sklepy v Milevsku vstupují v roce 2021 již do 19. ročníku. Koncerty, pokud to situace dovolí, se konají v krásném komorním prostředí milevské Galerie M přímo v centru města Milevska.

Muzeum milevských maškar se propaguje

Díky tomuto projektu byly vyrobeny velkoplošné bannery, které jsou postupně umisťovány na frekventovaných místech v pronájmu či vlastnictví žadatele. Dále probíhá propagace formou inzerce v mediích či propagace facebookového profilu žadatele či google vyhledávači.

Účelně osvětlené a vybavené prostory Galerie M v Milevsku

Realizací tohoto projektu bude především instalace nového moderního osvětlení v Galerii M. Nynější osvětlení těchto prostor už je dosti zastaralé a nedostačující. Historické prostory galerie si zaslouží, aby osvětlení bylo moderní, efektivní a díky tomu byl umocněn i zážitek z návštěvy těchto prostor.

Děkujeme tímto Jihočeskému kraji za poskytnutí podpory.

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.