Milevsko pro život i pro dovolenou

Hledej a skenuj QR kódy, odpovídej na otázky a soutěž o hodnotné ceny!

Dům kultury Milevsko ve spolupráci se společností Digitalizujemevas.cz připravil velkou prázdninovou hru, fungující na principu načítání QR kódů. Ke hře potřebujete chytrý mobilní telefon se čtečkou QR kódů a připojením na internet. Po načtení prvního QR kódu se vám zobrazí instrukce, jak postupovat dál. Můžete si také vybrat ze tří úrovní obtížností (lehká, střední, těžká). Jakmile vyberete obtížnost, objeví se vám první otázka. Po zodpovězení otázky se ukáže mapa, která vás navede k dalšímu bodu na trase. Jakmile odpovíte na všechny otázky, můžete se rozhodnout, zda svůj výsledek odešlete do soutěže, či nikoli. Pro zařazení do slosování, které proběhne 5. září, stačí pouze emailová adresa a PSČ. Hrát můžete o mnoho zajímavých cen – např. o poukázku do restaurace V Klubu, permanentku do Milevského kina, sportovní balíčky, rodinnou vstupenku do Milevského kláštera, poukaz na veřejné bruslení či dárkové předměty.
Hru můžete hrát opakovaně, taktéž je možné se několikrát registrovat do slosování o ceny, čímž si zvyšujete pravděpodobnost výhry. Každý bod trasy a každá obtížnost obsahuje více variant otázek, takže se nudit rozhodně nebudete, i když trasu navštívíte vícekrát.
Hra nabízí nekonečnou zábavu, a navíc vás zavede na jedno z nejkrásnějších míst Milevska. Tak vezměte rodinu a přátele, mobilní telefon, dobrou náladu a vyrazte si užít přírodu, pohledy na nádherné okolí a soutěžení.

Hra startuje u začátku Křížové cesty (ulice Na Vinicích) a končí v kempu Vášův mlýn.

A na jaké ceny se můžete těšit? Například na poukázku do Jump aréna Tábor, do Restaurace V Klubu, sportovní balíčky od společnosti SPOS Milevsko, permanentku do Milevského kina, na rodinnou vstupenku do Milevského kláštera bratří premonstrátů, do Muzea milevských maškar, dárkové předměty i sladké odměny. Pro přihlášení do soutěže stačí zadat pouze emailovou adresu a PSČ. Losování proběhne v pondělí 5. září, výherci budou o výhře informováni na email.

Tato hra byla vytvořena díky projektu Milevsko zábavně, reg. 33-02-005/22. Finanční podporu poskytl Jihočeský kraj v rámci dotačního programu Podpora cestovního ruchu.

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.