Milevsko pro život i pro dovolenou

Přemýšlíte o tom, jaké volnočasové aktivity vybrat pro sebe či své děti? Budeme rádi, pokud si vyberete z nabídky DK Milevsko.

Dětem můžeme v tomto školním roce z pohybových aktivit nabídnout taneční skupinu EFK dance family, dětskou jógu (od 5 let) či pro ty starší klasické taneční hodiny. Pokud se vaše děti potřebují zdokonalit v angličtině, je pro ně určen kroužek Happy Kids (pro děti od 5 do 12 let), předškolní děti mohou navštěvovat Předškoláček (poslední 2 volná místa), tvořivé děti jistě potěší korálkování, keramika či drátování. Z hudebních kurzů nabízíme hru na klavír.
Ti dříve narození mohou v DK navštěvovat kurzy německého a anglického jazyka (různé úrovně) a konverzaci v Aj s rodilým mluvčím. Z pohybových aktivit nabízíme jógu, fitness hodiny s Janou Miklavčičovou, taneční pro dospělé či nově školu pánevního dna. Zda se lze naučit odhalit osobnost člověka podle rukopisu zjistíte v seminářích grafologie, kdo má rád ruční práce může navštěvovat keramiku a drátování. Dále budou od října vždy jednou měsíčně tvořivé kurzy a také plánujeme kurzy malování.
Více o nabízených kurzech najdete v záložce DK Milevsko/Kurzy.
 

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.