Milevsko pro život i pro dovolenou

Únor - to budou dvoje prázdniny a tři dílničky!

V únoru čekají děti hned dvoje prázdniny. Těmi prvními jsou ty pololetní v pátek 3. února, na které pro ně Dům kultury Milevsko přichystal tvořivou dílničku spojenou s promítáním v kině. Děti si mohou přijít vyrobit karnevalovou masku a pak nás čeká 88 minut plných akcí, šílených nápadů, nakažlivého humoru a důležitých lekcí na téma pravé přátelství v nejžlutější animované komedii Mimoni 2: Padouch přichází.
 

Na středu 22. února o jarních prázdninách pro vás připravujeme dílničku s výrobou sněhuláků a rodinným animovaným muzikálem Šoumen krokodýl o přátelství chlapce a zpívajícího krokodýla, který miluje koupele, kaviár a dobrou hudbu. Společně všem ukáží, že na velkém zpívajícím krokodýlovi s ještě větší osobností není nic špatného. Obě dílničky začínají v 9 hodin v Milevském kině a stojí 70 Kč.
 

Vstupenky na dílničky v kině si můžete zakoupit na www.milevskem.cz.


V pátek 24. února od 9 hodin pak děti mohou přijít do DK Milevsko na Korálkovou dílničku, ve které si mohou vyrobit dva přívěsky, jeden k batůžku nebo aktovce a druhý jako dárek tatínkovi, mamince či babičce s dědečkem jako přívěsek ke klíčům. Přihlášky se přijímají v kanceláři DK, vstupné je 100 Kč a platí se až na místě.

 

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.