Milevsko pro život i pro dovolenou

I letos vás zveme na týden otevřených dveří informačních center.

Letos na podzim se celorepubliková akce pořádaná A.T.I.C. ČR a jejími turistickými informačními centry bude konat již počtvrté. První ročník proběhl v roce 2019 a s roční pauzou i nadále pokračuje. Běžně se do tzv. TÝDNE TIC zapojuje kolem 200 infocenter.

Akce se koná při Světovém dni rozvoje informací, který vyhlásilo OSN v roce 1972 a připadá na 24. října. Asociace turistických informačních center ČR se rozhodla s tímto významným dnem podpořit propagaci svých členů a oznámila v týdnu od 23. do 29. října 2023 oslavy, které mají připomenout důležitost získávání a šíření informací.

Naše infocentrum to bude slavit ve čtvrtek dne 26. října od 8:30 hodin. Po celý den na vás bude čekat příjemné prostředí, malý dáreček na uvítanou, káva a něco sladkého k tomu. Moc rádi si s vámi popovídáme, vyslechneme rady i případné připomínky, které by mohly, třeba v budoucnu, přispět ke zlepšení služeb v infocentru.

Cílem akce je nejen ozvláštnění návštěvy infocentra, ale má zejména zdůraznit důležitost fungování TIC i v dnešní digitální době, ukázat různorodou práci zaměstnanců a zviditelnit sjednocení infocenter napříč republikou, a to i skrze ochrannou známku – bílé íčko v zeleném poli.


Těší se na vás kolektiv milevského infocentra na náměstí E. Beneše.

TIC Milevsko

nám. E. Beneše 6

399 01 Milevsko

tel.: 383 809 101, 735 759 510

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.