Milevsko pro život i pro dovolenou

Nominujte své favority!

Tradiční anketa se opět hlásí o slovo. Stejně jako v minulém roce, také letos anketu Sportovec Milevska pořádají Jihočeské týdeníky ve spolupráci s Městem Milevskem a Domem kultury Milevsko. Už 27. galavečer milevského sportu proběhne v pátek 8. března 2024 a po rekonstrukci se vrací zpátky do milevského Domu kultury. Teď je jen na vás, koho do ankety nominujete.

Vyzýváme vás k nominování vašich favoritů, ze kterých pak budou oslovení respondenti vybírat. Uzávěrka nominací je tradičně s koncem kalendářního roku, letos tedy máte prostor do neděle 31. prosince 2023. Dosáhl váš klub, trenér nebo svěřenec v uplynulém roce významného sportovního úspěchu? Nebo jen zaznamenal během minulého roku výrazné zlepšení? Pak neváhejte a nominujte ho do 27. ročníku tradiční ankety!

Během ledna začneme seznamovat naše čtenáře a hlasující respondenty s nominovanými sportovci prostřednictvím krátkých medailonů. V každé nominaci by se proto měly objevit tyto informace – jméno sportovce, rok narození, soutěžní kategorie a krátká charakteristika maximálně o pěti větách, ve které uvádějte, proč by měl uspět právě vámi zvolený sportovec. Prosíme, abyste tato pravidla skutečně dodržovali, cílem je, aby měli všichni nominovaní stejný prostor k prezentaci. Vybírat můžete z kategorií Nejlepší družstvo do 18 let, Největší talent do 18 let, Nejlepší družstvo, Trenér roku a Jednotlivec roku. Své nominace prosím zasílejte na jednu z následujících e-mailových adres: p.pubal@seznam.cz, pubal@jihocesketydeniky.cz, minoviny@seznam.cz.

Budeme rádi, když tuto zprávu rozšíříte ve svém okolí, abychom shromáždili co nejvíce nominací a žádný talentovaný sportovec nebyl ochuzen o možnou odměnu za své výkony a výsledky v uplynulém roce. Můžeme slíbit, že pro vás i letos připravíme bohatý program a 27. ročník přinese mnohá překvapení. Všichni jste srdečně zváni!

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.