Milevsko pro život i pro dovolenou

V infocentru na náměstí E. Beneše je k dostání nová sběratelská nálepka s originální Minutovou pohádkou.

Dlouhodobý projekt Pohádkového království, jehož partnery jsou Česká pohádková akademie, Turistický deník, Klub českých turistů a Koh - I – Noor vytvořili soubor Minutových pohádek.

Město Milevsko o ni usilovalo asi dva roky a konečně se jí také dočkalo. Minutovou pohádku je možno získat na sběratelské turistické nálepce. S touto pohádkou má sběratelská hra Turistického deníku nově 54 Minutových pohádek. Již za 40 nasbíraných dostane vandrovník cenu kapra Jakuba z Turistického deníku Liberec. Zkrácené pohádky většinou vycházejí právě z vyprávění kapra Jakuba, postavičky vytvořené v roce 1995 pro jižní Čechy, jejíž autorem byl malíř Jaroslav Kerles.

Tuto originální sběratelskou nálepku s Minutovou pohádkou, je možno nyní získat v infocentru na náměstí E. Beneše. Mnohé tyto pohádky najdete i na 3 CD s Českým rozhlasem.

Více informací se dozvíte na webových stránkách http://jcpohadkovekralovstvi.cz/. Minutovou pohádku nám osobně předal dne 4. března v Galerii M pan Marcel Goetz z Pohádkového království.

 

 

Turistické informační centrum Milevsko

nám. E. Beneše 6

399 01 Milevsko

tel.: +420 383 809 101

mobil: +420 735 759 510

email: infocentrum@milevskem.cz

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.