Milevsko pro život i pro dovolenou

Od září otevíráme kurz angličtiny pro nejmenší děti a kurz konverzace pro rodiče s dětmi.

Baby English
Kurz angličtiny pro děti ve věku 2-4 roky za přítomnosti rodičů. Cílem kurzu je seznámit děti hravou formou s angličtinou. Náplní budou pohybové aktivity, hry, písně a jednodušší tvoření. Během lekcí se děti budou setkávat se známými Disney postavičkami, lekcemi je provede myšák Mickey. Délka lekce bude maximálně 45 minut, vše se bude přizpůsobovat aktuálnímu rozpoložení dětí. Lekce budou mít přínos i pro rodiče, jejichž zapojení do aktivit je žádoucí. Díky tomu si mohou oživit svou angličtinu, případně se mohou učit společně s dětmi, pokud jsou angličtinou nedotčeni. Cena je 2400 Kč za 16 lekcí (veškeré materiály jsou v ceně).
Ve čtvrtek 12. září od 9:30 hodin máte možnost navštívit ukázkovou lekci zdarma.

Baby Friendly English
Lekce anglické konverzace pro rodiče a děti v duchu tzv. „baby friendly“ atmosféry. Cílem je umožnit rodičům na rodičovské dovolené docházet na lekce angličtiny, i když nemají hlídání pro své děti. Během lekcí je vše dovoleno (svačit, kojit, odbíhat na toaletu…). S případným vyrušováním dětí se počítá a je i žádoucí. Děti se mohou také zapojovat a i pro ně budou mít lekce přínos. Tím, že budou vystaveny anglickému prostředí, mohou vnímat jazyk pasivně a uvědomit si, že jde o další prostředek komunikace. Prostředí, kde budou lekce probíhat, bude přizpůsobeno dětem. Najdou zde hrací koutek, kde si mohou v průběhu lekcí hrát. Cílem lekcí bude hlavně mluvit. Délka lekce bude 45 minut. Cena je 2000 Kč za 16 lekcí.
V pondělí 9. září od 9:30 hodin máte možnost navštívit ukázkovou lekci zdarma.

Více informací a přihlášky u lektorky Mgr. Pavlíny Tomáškové na e-mailu tomaskovap@post.cz nebo na telefonu 605 435 524.

V případě zájmu o oba kurzy bude druhý kurz zlevněn o 20 %.
 

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.