Milevsko pro život i pro dovolenou

Reg. č. 33-01-005/20

Projekt Turisticky - kulturní webový informační portál města Milevska je nový centrální webový informační portál, který je aktuální, přehledný, modernizovaný.

Díky tomuto projektu získal potencionální návštěvník (uživatel) tohoto regionu ucelený přehled o všech památkách, turistických a kulturních cílech a aktualitách. Poskytuje rozmanité informace o regionu online všem uživatelům, a tak zastupuje informační centrum v internetovém světě. Nový webový portál nyní zahrnuje především nabídku turistických a kulturních cílů města samotného a potažmo celého regionu. Došlo k rozšíření nabídky a prezentace i mimosezóních turistických produktů. Nyní si potencionální návštěvník regionu a jeho nejbližšího okolí najde na novém webovém portálu, co potřebuje od turistiky, sportu a přes kulturu až po aktuality všeho druhu a to vše aktuálně a v moderním pojetí.
Dále došlo k vytvoření aktuální a kvalitní elektronické databanky (databáze) informačního centra.

REALIZACÍ PROJEKTU SE PODAŘILO na jedné straně zkvalitnit a rozšířit nabídku cestovního ruchu v regionu Milevsko, zajistit její aktuálnost, úplnost a ucelenost, na straně druhé se zvýšila informovanost občanů i návštěvníků regionu na internetu. Tento projekt přispěl ke zviditelnění a k podpoře prezentace města a celého regionu Milevsko v online světě, čímž došlo ke zvýraznění obrazu celého Jihočeského kraje jakožto atraktivní destinace, která poskytuje různorodou nabídku služeb pro domácí i zahraniční návštěvníky prostřednictvím různých komunikačních kanálů.

Nová podoba turistického informačního serveru Milevskem.cz, která vznikla v rámci tohoto projektu, je dostupná na webové adrese www.milevskem.cz.

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.