Milevsko pro život i pro dovolenou

Reg. číslo 429-02-16/21

Díky poskytnutému grantu byly vyrobeny velkoplošné bannery jako propagační prostředek k dalšímu zviditelnění Muzea milevských maškar. Toto muzeum je věnováno nejstarší lidové masopustní tradici v Jihočeském kraji - Milevským maškarám s tradicí od roku 1862. Mapuje jeho historii, ale také pojednává o současnosti. Milevské maškary jsou zapsány mimo jiné na unikátním seznamu Ministerstva kultury ČR - Seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury České republiky.
Cílem projektu je tedy propagace muzea formou vyrobených velkoplošných bannerů, které byly rozmístěny na frekventovaných místech v pronájmu či vlastnictví žadatele. Bannery byly graficky a moderní formou zpracovány, aby co nejvíce upoutaly pozornost budoucích návštěvníků muzea. Dále proběhla propagace formou inzerce v mediích před hlavní letní sezónou a propagace Facebookového profilu žadatele.

REALIZACÍ PROJEKTU SE PODAŘILO zvýšit informovanost budoucích návštěvníků, ale i veřejnosti o Muzeu milevských maškar. Došlo ke zvýšení návštěvnosti muzea a povědomí o unikátní historické kulturní tradici. Vše prospělo ke zviditelnění a k samotné prezentaci města a celého regionu Milevska a dojde určitě ke zvýšení návštěvnosti města samotného, regionu a potažmo i celého Jihočeského kraje.

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.