Milevsko pro život i pro dovolenou

Reg. č. 429-01-19/22

Díky poskytnutému grantu byly zakoupeny a pak i nainstalovány nové, účelné a moderní klubové stoly, vyráběné na míru, tím byl krásně doplněn prostor v Galerii M. V prostorách galerie se konají různé výstavy, vernisáže, společenské akce, vítání občánků, předávání vysvědčení, komorní koncerty, a především známé hudební sklepy a nový prvek těmto kulturním akcím prospěje a pozvedne jejich popularitu. Kromě toho se zde pořádají i kulturní klubová vystoupení, křty knih a mnoho dalšího. Loni bylo pořízeno do těchto prostor nové moderní osvětlení a letos v dalším zatraktivnění těchto unikátních prostorů pokračujeme.
Žadatel provozuje ve městě Milevsku Galerii M již od 1. 9. 2000. Galerie využívá krásné prostory historické budovy staré radnice na náměstí E. Beneše 1. Barokní stará radnice pochází ze 17. stol. a je jednou z nejstarších staveb ve městě. Prostory galerie jsou unikátní, mají krásné staré klenuté stropy, a proto si zaslouží, aby byly postupně zvelebovány a vybavovány vhodným nábytkem a doplňky, která si to vzhledem k historii zaslouží.

REALIZACÍ TOHOTO PROJEKTU došlo k většímu zútulnění těchto prostor a praktičnosti. Celé to komplexně umocní zážitek z návštěvy těchto unikátních historických prostor, a tím dojde k navýšení návštěvnosti těchto míst. Krásné prostory, i akce v nich konané se dostanou do větší povědomosti návštěvníků, jak místních, regionálních, tak i z nejbližšího okolí a tím i JČK.

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.