BRATŘI EBENOVÉ A ROBERT KŘESŤAN

Dům kultury Milevsko ve spolupráce s milevským klášterem Vám přináší dvojkoncert skupin Druhá tráva Roberta Křesťana a Bratři Ebenové.
Dvojkoncert skupin Robert Křesťan a Druhá tráva a Bratři Ebenové
Bratři Ebenové, synové skladatele Petra Ebena a synovci Ilji Hurníka, vlastně do žádného hudebního proudu nepatří. Spojení Markovy kytary, Kryštofova klavíru či flétny, Davidova klarinetu a sopránsaxofonu vytváří ojedinělý ebenovský sound, obohacený dalšími nástroji. Již koncem sedmdesátých let, kdy Ebeni vstupovali na scénu, se v jejich hudbě proplétaly vlivy klasiky, folku, rocku či jazzu a prvky vytříbeného hudebního humoru.
Robert Křesťan a Druhá tráva je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen doma, ale i v zahraničí. Autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost členů skupiny, která jako jedna z mála českých kapel pravidelně každý rok absolvuje turné po USA.
Přijďte si vychutnat vzácné setkání našich předních umělců na večeru plném jemné ironie, svižného slovníku, neotřelých rýmů a skvělých instrumentálních výkonů, které si získaly publikum napříč hudebními žánry.

Koncert se koná na 1. nádvoří milevského kláštera. Počet míst k sezení je omezen.

Začátek:

2.8.2020 20:00

Konec:

2.8.2020 22:00

Poplatky a lístky

Vstupenka 02.08.2020
490,00

Místo konání akce

Adresa:

-

GPS:

-