Načítání…

Na severním okraji jižních Čech, asi kilometr od města Milevska, stojí na samotě pod hrází stejnojmenného rybníka Vášův mlýn.
Je jedním z mlýnů na Milevském potoce, pravostranném přítoku říčky Smutné, která ústí v Bechyni do Lužnice.

 Ubytování ve třech jednopodlažních srubových dvojchatkách. Ze společné malé kuchyňky, která je vybavena elektrickým vařičem, lednicí a dvěma sadami nádobí, je vstup do obou samostatných částí dvojchatky. Každá z těchto místností je určena pro ubytování čtyř osob. Vybavena je palandou a jedním dvojlůžkem, stolkem se židlemi a policí. V každé z těchto místností je elektrická zásuvka. Pro ubytované jsou před každou chatkou k dispozici dřevěné stoly a lavice. Sociální zařízení je k dispozici v areálu kempu.
 Stanování na přilehlé louce
 Jednoduché občerstvení s možností venkovního i vnitřního posezení v dřevěné chatce (nejen pro ubytované).
 Sportovní rybolov
 Hřiště na nohejbal, otevřené přírodní ohniště, koupání v přilehlém rybníce
 Parkování v blízkosti chatek a stanů je zdarma, cestovní ani jiné pojištění není zahrnuto v ceně pobytu. Předností kempu je místo na samotě a malá ubytovací kapacita. Okolní převážně kopcovitá krajina Středního Povltaví si dosud zachovala klidný venkovský charakter. Na své si zajisté přijdou milovníci přírodních i historických krás, příznivci pěší turistiky, cyklisté či rybáři.

Adresa

Adresa:

Vášův mlýn 594 Milevsko

GPS:

49.466997, 14.365414

Telefon: