Milevsko pro život i pro dovolenou

ZRUŠENO - Zájezd do Prahy - To nejlepší z Prahy III

ZRUŠENO

Z důvodu zdravotní indispozice paní průvodkyně je zájezd zrušen.

  • Ostatní zařízení

Z důvodu zdravotní indispozice paní průvodkyně je zájezd do Prahy v termínu 15. června zrušen, náhradní termín se uskuteční 21. září. V případě zájmu o vrácení financí za zájezd kontaktujte kancelář DK (383 809 201). Děkujeme za pochopení

Dům kultury Milevsko pořádá poznávací zájezd do Prahy (oblast Pohořelec a Petřín) pod vedením zkušené průvodkyně paní Šárky Semanové. Těšit se můžete na poutavé vyprávění o historii, jednotlivých památkách i zajímavostech navštívených míst.

PROGRAM

  • Pohořelec – Loretánské náměstí (Loreta, Černínský palác) – Nový Svět (malebná pražská zákoutí) – Úvoz (automobilová závodnice Eliška Junková) – Strahovské nádvoří
  • Pohořelec/Strahovské nádvoří – přestávka na kávu, oběd a případný nákup suvenýrů cca 1,5 hodiny
  • Strahovské nádvoří – Petřínské sady – Petřínská rozhledna – kostel sv. Vavřince – Štefánikova hvězdárna (trasa převážně ve stínu stromů)
  • Petřínské sady – krátká přestávka na WC, případně kávu + přesun na stanoviště busu

Program může být v případě nepříznivého počasí pozměněn. Nutno počítat s mírným převýšením, doporučujeme pohodlnou obuv. Délka trasy cca 5 km, I. část vycházky bude trvat cca 2 hodiny, II. část vycházky cca 1,5 hodin.

CENA

  • cena zahrnuje dopravu a výklad průvodkyně
  • je možné si zakoupit pouze výklad bez dopravy za 200 Kč

Přihlášky se přijímají v kanceláři DK Milevsko (ÚT-ČT 8:00-11:00 a 12:00-15:30 hod.), na telefonním čísle 383 809 201 nebo emailu produkce@milevskem.cz.

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.