Milevsko pro život i pro dovolenou

Letní hra Milevskem III

  • nám. E. Beneše

Dům kultury Milevsko připravil velkou prázdninovou hru, fungující na principu načítání QR kódů.

Letní hru je možné hrát od soboty 15. června (od 7 hodin) do pondělí 30. září (do 23:30 hodin). Trasa je vedena do "kruhu" po zajímavých místech města, lze ji tedy začít kdekoli objevíte QR kód. Jako startovací pozici však doporučujeme Turistické informační centrum na náměstí E. Beneše.

Abyste mohli hru hrát, potřebujete mobilní telefon s připojením na internet a čtečkou QR kódů. Po načtení prvního kódu se vám zobrazí instrukce, jak postupovat dál – vyberete si trasu a úroveň obtížnosti. Na výběr jsou tři úrovně, těm nejmenším je určena úroveň lehká, pro starší děti střední a pro dospělé těžká. Jakmile vyberete obtížnost, objeví se vám první otázka. Po zodpovězení se ukáže mapa, která vás navede k dalšímu bodu na trase.

Až projdete celou trasu (11 bodů), můžete se rozhodnout, zda dosažený výsledek odešlete do soutěže či nikoli. Hraje se o zajímavé věcné ceny. Z každé úrovně budou vylosováni 3 soutěžící, kterým bude do týdne po 30. září odeslán email s informací o výhře.
Hru můžete hrát opakovaně, taktéž je možné se několikrát registrovat do slosování o ceny, čímž si zvyšujete pravděpodobnost výhry. Každý bod trasy a každá obtížnost obsahuje více variant otázek, takže se rozhodně nebudete nudit, i když trasu navštívíte vícekrát.

Tak vezměte rodinu a přátele, mobilní telefon, dobrou náladu a vyrazte si užít město Milevsko, krásné výhledy a soutěžení.

  • 15. 06. 2024 v 07:00 hod.
    30. 09. 2024 do 23:00 hod.
  • Zdarma
Zdarma
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.