Milevsko pro život i pro dovolenou

Jarní dětská burza a bleší trh

  • Dům kultury Milevsko

Již několik let probíhají dvakrát do roka v DK Milevsko oblíbené dětské burzy. A protože nejenom maminky uvítají nakoupit z druhé ruky více než jen věci pro děti, koná se současně s dětskou burzou i bleší trh. Pokud tedy máte doma věci, které je vám líto vyhodit a myslíte, že mohou posloužit ještě někomu jinému, přijďte je nabídnout ostatním. Anebo se přijďte podívat, zda zde nenakoupíte něco potřebného pro vaši domácnost, vstup pro nakupující je zdarma. Prodejci se mohou hlásit do čtvrtka 31. března na telefonu 383 809 201 nebo na e-mailu kortanova@milevskem.cz. V rámci burzy budete mít opět možnost darovat hračky pro Darovnu (nezisková organizace, jejíž hlavní náplní je pomoc handicapovaným dětem - pomoc formou nákupu kompenzační pomůcky, příspěvku na rehabilitaci).

Podmínky prodeje:
• 1 prodejní místo = stoleček o rozměru 80x 80 cm = 50 Kč
• Vlastní stojan = 50 Kč
• Kočárek, kolo, autosedačka, jídelní židlička apod. = 20 Kč
(Nutno nahlásit předem z důvodu vynechání místa vedle vašeho stolečku, dodatečně již není možné se stoly hýbat, děkuji za respektování).

Poplatek se platí až na místě, místo si můžete rezervovat do čtvrtka 31. března na telefonu 383 809 200 nebo e-mailu kortanova@milevskem.cz. Při rezervaci uvádějte, prosím, své celé jméno a celou adresu z důvodu vystavení dokladu o zaplacení.

DK Milevsko je pro nakupující otevřen od 8 hodin, prosíme, dostavte se nejdéle v 9.30 hodin tak, abyste v 10 hodin měli již vše připravené.

Je dobré si s sebou vzít drobné na vracení.

Své věci si každý prodává sám, z prodaných věcí se neplatí žádná provize.

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.