Milevsko pro život i pro dovolenou

Vernisáž výstavy fotografií skupiny Terifoto Sokola Písek

Vernisáž
  • Ostatní zařízení

TeriFoto Písek v Galerii M

První jarní měsíc budou prostory Galerie M patřit fotografiím. Do Milevska je přiveze skupina fotografů TeriFoto Sokola Písek, kteří se do milevské galerie vrací po třech letech, a uvítali tak možnost navázat na tradiční výstavy fotografií svých členů. Skupina TeriFoto, jež je součástí Sokola a byla založena v roce 2007 panem Vladimírem Teringlem, právě v Milevsku zahajuje svou každoroční výstavní činnost. Expozice, která je zde v pořadí již jedenáctá, představí milevské veřejnosti nově vytvořenou kolekci fotografií.

„I přes složitou covidovou dobu Skupina TeriFoto Sokola Písek udržuje i nadále kontakty s fotografy z partnerských měst města Písku. V březnu letošního roku se například zúčastnila společně s fotografy z rakouského Bad Leonfeldenu mezinárodní výstavy fotografů a výtvarníků v bavorském partnerském městě Deggendorf,“ přibližuje za skupinu fotografů její místopředseda Jan Neubauer a ještě uvádí: „I nadále spolupracujeme s fotografy z hessenského města Wetzlar. Nezanedbáváme ani spolupráci s mladými fotografy, kteří jsou organizováni ve škole J.K. Tyla v Písku.“

Galerie M společně s fotografy srdečně zve širokou veřejnost na slavnostní zahájení výstavy, jež se uskuteční v úterý 5. dubna v 17 hodin. Na vernisáži vystoupí hudební skupina PRVOCI ze ZUŠ v Milevsku pod vedením Jaromíra Kašpara. Těšíme se opět na setkání se svými příznivci a přáteli fotografie.

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.