Milevsko pro život i pro dovolenou

Velikonoční hra pro celou rodinu

Hra
  • Ostatní zařízení

Nechtějí dát vaše děti mobil z ruky? Nevadí! Vezměte si ho do ruky také a společně vyražte do přírody. Připravili jsme pro vás zábavnou Velikonoční hru. Potřebujete k tomu právě jen mobilní telefon s připojením na internet a chuť si hrát. Velikonoční zábavná hra se bude hrát od pátku 8. do neděle 24. dubna v lese kolem Líšnického rybníku – Pytláku.


Hru pro obyvatele Milevska, širokého okolí i návštěvníky města pro vás připravil Dům kultury Milevsko. Hra využívá moderní technologii QR kódů (z anglického Quick Repsonse Code = kód rychlé reakce), což bude bavit nejen vás, ale hlavně vaše děti. Technologie QR kódů v současnosti zažívá velký boom a stává se běžnou součástí života. Takže pokud jste si použití QR kódů ještě nevyzkoušeli, přijďte si zahrát naši Velikonoční hru a zjistíte, že to je jednoduché a zábavné.

Trasa Velikonoční hry začíná u mostu nad železniční tratí na stezce pro pěší směrem k ZVVZ, ale můžete začít na jakémkoli místě s QR kódem, které na trase najdete jako první. Na tomto místě si načtete čtečkou kódů ve vašem mobilu první QR kód a dostanete instrukce, jak postupovat dál.


Po načtení QR kódu se vám zobrazí soutěžní otázka. Až odpovíte, zjistíte, kde se nachází další bod na trase a jak se k němu dostanete. Místa na trase nebudete znát předem, k dalšímu vás budeme navigovat. A až projdete celou trasu, rozhodnete se, zda dosažený výsledek odešlete do soutěže. Hrát můžete o vstupenky do kina na film dle vašeho výběru a spoustu dalších zajímavých cen.
Aby si Velikonoční hru mohli zahrát opravdu všichni, připravili jsme několik variant obtížnosti otázek. V rámci jedné trasy tak mohou soutěžit všichni členové rodiny: malé děti si zvolí variantu „Kuřátka“, větší děti a teenageři budou „Zajíci“ a dospělí mohou prokázat své velikonoční znalosti jako „Mazáci“. 


Než se vydáte na zábavnou Velikonoční hru, zkontrolujte si, zda již máte čtečku QR kódů ve svém chytrém zařízení. Pokud ne, nainstalujte si jí, je to jednoduché. Tak mobil do ruky a hurá sbírat velikonoční vajíčka, tedy QR kódy!

 

  • 08. 04. 2022 v 12:00 hod.
    24. 04. 2022 do 22:00 hod.
  • Zdarma
Zdarma
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.