Milevsko pro život i pro dovolenou

Hudební sklepy - Michal Prokop Trio

koncert
  • Ostatní zařízení

Hudební sklepy se opět vrací do Galerie M. 

Akustické trio Prokop, Andršt a Hrubý, které hrálo od roku 1987 jako volné sdružení tří významných osobností české hudební scény, kvůli závažné zdravotní indispozici Luboše Andršta nemůže nadále pokračovat ve své činnosti. Nicméně Michal Prokop a Jan Hrubý se nechtějí vzdát možnosti hrát i nadále akustickou komorní muziku napříč žánry a být tak v úzkém kontaktu s publikem v menších klubech a scénách. Proto nyní přizvali ke spolupráci kytaristu Pavla Marcela, s nímž vytvoří nový projekt, který volně na činnost tria navazuje, samozřejmě v poněkud odlišné formě. Nepůjde tedy pouze o akustickou verzi, nýbrž o zcela samostatný program, kde také zazní známé písně Michala Prokopa, ovšem v jiných verzích.

Vstupné na místě 300 Kč, děti do 6 let vstup zdarma. Pro vstup na akci je nutné splnit aktuální epidemiologické podmínky.

Předprodej vstupenek

Vstupenky je možné rezervovat nebo zakoupit během otevírací doby v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, v Milevském kině, nebo kdykoli během dne on-line.

Infocentrum Milevsko

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.