Milevsko pro život i pro dovolenou

Kšanda

divadelní představení

Divadelní komedie Kšanda, aneb  "nelétej příliš vysoko,všimnou si toho…“

Magda a Klíště jsou milenci. Plánují společný život, ale ještě předtím se snaží získat hodně peněz. Vymyslí ďábelský plán. K jeho realizaci zneužijí manžela Magdy – Huberta Kšandu. Pomůžou mu postupně vystoupat až na samý vrchol kariéry a pak jimi nastražená past sklapne. Magdě s Klíštětem už nic nebrání k dosažení vytouženého cíle. Jejich růžové sny o bohatství se začínají plnit. Ale všechno je nakonec úplně jinak…Příběh o lidské hrabivosti má nečekané rozuzlení.
Komedie ,,Kšanda“ je nabitá dějem a originálním humorem. Dialogy ostré jako bič a strhující tempo nenechají diváky ani na chvíli vydechnout. Ne náhodou se ,,Kšanda“ zařadil mezi nejlepší české komedie roku 2014 . Přijďte se o tom přesvědčit. Láska ke ,,Kšandovi“ kvete v každém věku.

Hrají: Heidi Janků, Jaroslav Sypal, Martin Maxa, Eva Hráská, Kateřina Kornová, Milan Pitkin, Petr Jančařík/Milan Petrovský, Michal Gulváš/Evžen Hájek.

Vstupné na místě: 340 Kč

Předprodej vstupenek

Vstupenky je možné rezervovat nebo zakoupit během otevírací doby v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, v Milevském kině, nebo kdykoli během dne on-line.

Infocentrum Milevsko

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.