Milevsko pro život i pro dovolenou

Duchovní opusy Antonína Dvořáka

koncert
  • Milevský klášter

Táborský symfonický orchestr Bolech je dobrovolné sdružení hudebníků nejrůznějšího povolání a stáří, vesměs amatérů (v tom nejlepším slova smyslu), kde ale hrají i profesionálové, většinou učitelé ZUŠ z celého okolí Tábora. Orchestr existuje přes 140 let a od svého vzniku roku 1877 prakticky nepřetržitě hraje. Momentálně ho diriguje MgA. Jiří Sycha, který je kromě toho i vynikajícím houslistou.
V repertoáru orchestru je široká škála skladeb, barokní hudbou počínaje a skladbami současných autorů konče, nechybí ani árie či předehry oper, operet a muzikálů, anebo filmová hudba. Můžeme také nabídnout hudbu nejlepších českých skladatelů: Antonína Dvořáka, Bedřicha Smetany nebo táborského rodáka Oskara Nedbala.

Tentokrát si orchestr pro své posluchače připravil jedinečný projekt  "Duchovní opusy Antonína Dvořáka“, kde dramaturgie projektu vyjde vstříc osobnosti tohoto světově proslulého českého autora. Kromě jeho dvou rozsáhlých skladeb vystoupení osvěžíme i hudbou Vítězslava Nováka.

Vstupné na místě: 200 Kč

Předprodej vstupenek

Vstupenky je možné rezervovat nebo zakoupit během otevírací doby v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, v Milevském kině, nebo kdykoli během dne on-line.

Infocentrum Milevsko

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.