Milevsko pro život i pro dovolenou

Hudební sklepy - B. Šrůmová & J. Sahara Hedl & Něžná noc

koncert
  • Ostatní zařízení

Zpěvačka Blanka Šrůmová vystupovala v devadesátých letech se skupinou Tichá dohoda, se kterou vydala celkem 12 alb a 2x byla nominována na Zpěvačku roku. Jejími nejznámějšími hity se staly písně Marioneta a Večírek osamělých srdcí. Následovala dvě alba sólová : Neviditelná a Underground. Jan Sahara Hedl je český zpěvák, textař a písničkář, vystupoval s DG 307 a také se svojí skupinou Duševní hrob. Jako textař psal nadále pro Báru Basikovou nebo Kamila Střihavku. S Blankou se potkali v roce 2014. Brzy založili vlastní kapelu Něžná noc a jejich první společné album dostalo název „Neměj strach“ podle stejnojmenné písně. Obsahuje 12 původních skladeb a vyšlo i na vinylu. Druhé společné album vyšlo v březnu 2017 a nese název Tak se věci mají. Obě alba byla velmi úspěšná a získala řadu ocenění. 

Nejlepším zážitkem jsou živá vystoupení, kus české hudební historie, dvě charismatické osobnosti, propojení jejich hlasů, kvalitní písně a zajímavá interpretace.

Kapela Něžná noc: 

  • Blanka Šrůmová: klávesy, zpěv
  • Jan Sahara Hedl: kytara, zpěv
  • Tomáš Valášek: elektrická kytara
  • Aleš Zenkl: basa
  • Pavel Attel: bicí

Vstupné na místě: 330 Kč. Vstup možný od 19 hodin. Koncert se koná v Milevském kině.

Předprodej vstupenek

Vstupenky je možné rezervovat nebo zakoupit během otevírací doby v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, v Milevském kině, nebo kdykoli během dne on-line.

Infocentrum Milevsko

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.