Milevsko pro život i pro dovolenou

Večer španělské kytary

koncert
  • Milevský klášter

Táborský symfonický orchestr Bolech opět v Milevsku. 

Těšit se můžete na koncert, na kterém zazní slavná díla nejskvělejších skladatelů Španělska, Francie a Itálie. Skladby plné ohně, radosti i něhy. Historie oživená současností. Barevnost a vášeň španělské kytary ve spojení s hloubkou a pestrostí zvuku symfonického orchestru. Výjimečný program, který neuslyšíte na žádném pódiu u nás. Zážitek pro každého, kdo má rád živou, barevnou, temperamentní hudbu, která povzbudí i utěší srdce.

Skladby Joaquína Rodriga, Francisca Tárregy, Maria Castelnuovo-Tedesca, Isaaca Albénize, Rolanda Dyense, Antonia Ruize-Pipó spolu s Táborským symfonickým orchestrem Bolech zahrají táborští kytaristé: Vojtěch Vrtiška, Stanislav Kubín, Matěj Bok, Kristýna Machová, Anna Voborová a Michal Novák.

Celý koncert potrvá zhruba 60 minut. Účastní se 6 kytarových sólistů za doprovodu Táborského symfonického orchestru Bolech v počtu kolem 40 hudebníků. Dirigovat bude Jan Pavel Černý.
 

Vstupné na místě 200 Kč, děti do 6 let a ZTP a ZTP/P vstup zdarma. Koncert se koná ve spolupráci s Milevským klášterem bratří premonstrátů.

Předprodej vstupenek

Vstupenky je možné rezervovat nebo zakoupit během otevírací doby v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, v Milevském kině, nebo kdykoli během dne on-line.

Infocentrum Milevsko

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.