Milevsko pro život i pro dovolenou

Divadlo - Bacha, pojišťováci

divadelní představení
  • Dům kultury Milevsko

Dům kultury Milevsko a Divadelní spolek ochotníků Petrovice Vás srdečně zvou na satirickou komedii Miroslava Oupice Bacha, pojišťováci.

V jednom nejmenovaném městečku se nachází nejmenší pobočka Rodinné pojišťovny Šťovíček. Jednoho letního pondělního rána jde Jarmila Rychlá do zaměstnání. Pracuje v této pobočce již deset let, a tak si myslí. To se ale za pár minut mění, když uvidí na štítu pobočky nový nápis – IP INSURANCE HOUSE. Rodinná pojišťovna Šťovíček byla totiž koupena velkou americkou pojišťovnou, což se za pár minut dozvídá i od nového vedení, které je z české centrály do pobočky nasazeno. Jedná se o mladého dynamického Davyho Mazaného, který si s sebou přiveze další dvě prověřené pracovnice. Paní Rychlé, stejně tak jako její dlouholeté kolegyni a bývalé šéfové pobočky Růženě Klidné, nastává touto situací nová doba. Musí absolvovat nová školení, na nichž by se měly naučit nové progresivní prodejní dovednosti. Teprve potom se může tato malá pobočka otevřít prvnímu klientovi. Pavel Zabloudil se dostává do městečka náhodou, když se mu v autě rozbije navigace. Když uvidí na ulici vývěsní štít této celosvětově známé pojišťovny, rozhodne se, že ji navštíví. To ale vůbec netuší, kam vkročí a co jej všechno na této pobočce čeká. Dokáže se vymanit ze spárů nadnárodně proškolených pojišťovacích profesionálů a hlavně za jakou cenu? Tato satirická černá komedie ukazuje s ironií a humorem princip finančních institucí dnešních dní, ve kterých o získání klientových peněz jde až v první řadě.

Osoby a obsazení:
Jarmila Rychlá Eva Bartošová
Růžena Klidná Veronika Bílková
Pavel Zabloudil Jaroslav Kloud
David Mazaný Pavel Kubíček
Denisa Krásná Hanka Kiclová
Džejn Nebojácná Eva Hemerová
text sleduje: Marie Křížová
světla a zvuk : Ondřej Hobzek
režie: Jaroslav Kloud

Vstupné na místě 140 Kč, členové SK ZVVZ Milevsko 50 Kč.

Předprodej vstupenek

Vstupenky je možné rezervovat nebo zakoupit během otevírací doby v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, v Milevském kině, nebo kdykoli během dne on-line.

Infocentrum Milevsko

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.