Milevsko pro život i pro dovolenou

Hudební sklepy - Petra Bílková & Michal Hnátek

koncert
  • Galerie M

Březnové Hudební sklepy budou patřit dvojici Petra Bílková a Michal Hnátek. Čeká nás večer plný hudby, zpěvu, chvil humorných i těch k zamyšlení. Příběhů pravdivých i takových, které se nikdy nestaly. Ale hlavně večer plný písní. Písní, které nám píše sám život a my je hrajeme a zpíváme. Po svým. Pro vás.

Petra Bílková je především divadelní herečka aktuálně působící v Divadle Kampa, v minulosti Pidivadlo, Divadlo A. Dvořáka Příbram. Do podvědomí se zapsala představením Škola malého stromu, nebo inscenací: Edith Piaf: Dnes nechci spát sama. Dále hraje v inscenacích: BlaŽenka, Budu všude kolem Tebe, Děvčátko Momo, Dědeček Oge, Země je placatá, jinak tě zabiju!, Etipské pohádky: Oheň na hoře, Ronja, dcera loupežníka, Vánoční pohádka o kapru Karlovi, Veselá nauka klauníka Notíka, Honza a lesní skřítek, Kvak a Žbluňk - Dva kvamarádi.

Michal Hnátek je talentovaný multi-hudebník a herec. Aktuálně: Divadlo Elf, Činoherní studio Bouře, Divadlo Puls, Divadlo Apropo v minulosti: Divadlo Spejbla a Hurvínka, Divadlo Na Prádle, Palác Akropolis, Pidivadlo

Vstup možný od 19:00 hodin, vstupné na místě 290 Kč.

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.