Milevsko pro život i pro dovolenou

Gaia Mesiah - turné Elements

ZRUŠENO

Z důvodu nemoci kapela potřebuje několika měsíční pauzu. Děkujeme za pochopení

  • Amfiteátr

KONCERT JE ZRUŠEN, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. OHLEDNĚ VRÁCENÍ VSTUPNÉHO KONTAKTUJTE KANCELÁŘ DK MILEVSKO (383 809 201, info@milevskem.cz).

...vzhledem k tomu, že naše Marka potřebuje ze zdravotních důvodů několik měsíců pauzu, musíme s lítostí zrušit všechny letní koncerty. Předem všem děkujeme za podporu a pochopení. Milujeme vás, milujeme hudbu, milujeme koncertování a věříme, že se brzy vrátíme silnější než kdy jindy a se spoustou energie“....vaše Gaia Mesiah

Gaia Mesiah vyráží na turné ELEMENTS, na kterém bude vzývat přírodní živly

Česko-australská crossoverová kapela Gaia Mesiah, jež doslova chrlí do publika dechberoucí energii, odstartovala letos turné s názvem ELEMENTS, které se ponese ve znamení vodního živlu a také živých verzí dosud nehraných písní z alba. Fanoušci se mohou těšit i na průřez celým dosavadním repertoárem, včetně starších pecek, které na koncertech Gaia Mesiah nemůžou chybět. Turné zároveň symbolicky otevírá další etapu tvorby energické čtveřice, která se v dalších letech ponese v duchu všech čtyř přírodních živlů a bude spojena s novou image a designem. „Rádi bychom energii, životní postoje i hudební inklinace všech členů kapely přenesli do čtyř etap, kdy v každé vznikne originální hudební dílo, korespondující s konceptem světových elementů. Je možné, že vyprodukujeme něco naprosto atypického, necháme se sami překvapit, co k nám s tímto záměrem připluje z vesmíru," popisuje svůj pohled na tento plán kytaristka Santa Morella.
Veškeré informace jsou k dispozici na www.gaiamesiah.com nebo www.facebook.com/gaiamesiah a www.instagram.com/gaiamesiah/. Na klubové turné plynule navazuje festivalová open air sezóna.
Gaia Mesiah se poprvé představila v aktuální sestavě 12.12. 2001 a raketovým nástupem si brzy podmanila klubovou i festivalovou scénu po celé republice. Neuvěřitelný hlasový rejstřík a atletické výkony zpěvačky Marky Rybin, riffy kytaristky Santa Morelly, oscilující mezi funky, latinou, country, hardcorem i numetalem, netradiční basové groovy a zvukové experimenty baskytaristy Joshe Stewarta a přesná, nekompromisní mašina bicích Míši M. - to je v kostce Gaia Mesiah. Pod hlavičkou Universal Music vydala dvě řadová alba – Ocean (2005) a Alpha Female (2007) a jeden živák Thank You Dr. Beat (2008). V roce 2008 se kapela v této sestavě na osm let odmlčela, aby pauzu vystřídal v roce 2016 velkolepý comeback, jehož vyústěním bylo skvěle přijaté album Excellent Mistake (2019 - Warner Music). V roce 2020 nahrála skupina některé starší písně živě ve studiu s novou energií a zvukem (Refresh In Golden Hive Live). Pod posledním albem Vln bytí (2023) je jako producent podepsán baskytarista Josh Stewart a jeho žánrová pestrost, barevnost a přímočarost v odhalování hudebních kořenů připomíná "zlaté" časy let devadesátých, kdy se formoval umělecký vkus členů Gaia Mesiah.

Vstupné na místě 450 Kč.

Předprodej vstupenek

Vstupenky je možné rezervovat nebo zakoupit během otevírací doby v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, v Milevském kině, nebo kdykoli během dne on-line.

Infocentrum Milevsko

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.