Milevsko pro život i pro dovolenou

Taneční představení EFK - Athlétes

divadelní představení
  • Dům kultury Milevsko

V divadelním projektu EFK s názvem Athlétes budou diváci provedeni řeckou kulturou a historií. Tanečníci představí důležité milníky této impozantní civilizace od starověkých bohů až po Olympijské hry. Také ukážou tradiční řecké tance v novém světle a zasadí je do kontextu moderní doby, přičemž se dotknou i aktuálního tématu. Na příštích Olympijských hrách se totiž zavádí nová disciplína - break dance, jeden z nejautentičtějších stylů street dance. Kde přesně se tanec tedy v dnešní společnosti nachází - v umění, nebo v oblasti sportu? Jak se s tím vypořádají tanečníci z EFK? Nechte se překvapit!

Projekt Athlétes spojuje tanečníky EFK napříč věkovými kategoriemi - od dětí až po dospělé. Na jevišti se vystřídá přes sto tanečníků v různých scénách. Součástí bude také ukážka soutěžních choreografií.

Choreografie a dramaturgie: Adéla Kašparová
Choreografie dílčích scén: Adéla Kašparová, Adam Capouch, Barbora Fořtová, Nela Jedličková, Taťána Radostová, Lucie Urbanová, Nikola Přibylová, Matěj Hrtoň a kolektiv hlavní věkové kategorie
Tanečníci: dětská věková kategorie, juniorská věková kategorie, hlavní věková kategorie, přípravka, bboying
Hosté: Pražská taneční konzervatoř
Světelný design: Martin Kalina
Hudba: hudební koláž - Adéla Kašparová, Adam Capouch

VSTUPNÉ

  • - předprodej 150 Kč
  • - na místě 180 Kč
  • - chcete se stát podporovatelem EFK? Zakupte vstupenku v kamenných prodejnách za 300 Kč a podpořte tak taneční skupinu!

Projekt vznikl za podpory Města Milevska, Nadace Život Umělce, DK Milevsko, BFE Technology, RS STAVMAT.

Předprodej vstupenek

Vstupenky je možné rezervovat nebo zakoupit během otevírací doby v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, v Milevském kině, nebo kdykoli během dne on-line.

Infocentrum Milevsko

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.