Milevsko pro život i pro dovolenou

Seminář Grafologie pro začátečníky

  • Dům kultury Milevsko

Grafologie je unikátní vědecká psychologická metoda, jak poznat sebe i své blízké s téměř 96% výpovědní schopností, a to jednoduše, bez podrobného vyslýchání či sáhodlouhého testování, pouze na základě vlastnoručního rukopisu pisatele. Rukopis je totiž nezpochybnitelný, přesný otisk naší osobnosti a jejích základních charakteristik. Odhaluje tajemství lidské povahy, myšlení, emocí, sexuality, prozrazuje naše skryté bloky, sklony k manipulativnosti, sílu osobnosti a mnoho jiných lidských charakteristik.

V semináři se stanete na chvíli "grafologem", naučíte se základy této unikátní metody, nahlédnete na písmo "okem grafologa", abyste uměli vyčíst z rukopisu důležité pravdivé informace o sobě či jakémkoli jiném člověku


Účastníci se dozví mnoho o své vlastní osobnosti, neboť budou pracovat s vlastním rukopisem (samozřejmě chtějí-li či najdou-li k tomu odvahu ...). Nezáleží přitom na tom, zda píší hodně nebo málo, mají písmo hezké, či nevzhledné, nečitelné, roztřesené, nevypsané apod.
Získáte informace, jak se orientovat v rukopise jakéhokoli pisatele, jaké znaky jsou v písmu klíčové a čeho je třeba si všímat. Ukážeme si např., jak rozpoznat, jestli se člověk chová přirozeně nebo spíš jen blafuje a pokouší se na nás hrát nějakou nepoctivou hru, kolik má pisatel energie a jak se bude chovat v zátěžových situacích, jaký je jeho poměr citu a rozumu, jak vypadá jeho sexuální energie, je-li extrovertní či spíše introvertní povahy, jak zachází s emocemi a mnoho dalšího.
V semináři budeme pracovat s ukázkovými rukopisy, s rukopisem vlastním a lze použít i rukopis přinesený, který nás zajímá (přítele, dítěte staršího 12 let, otce, šéfa ...).

Cena semináře (3 setkání po 3 hodinách) je 1350 Kč.

Přihlášky na telefonu 383 809 200 nebo e-mailu kortanova@milevskem.cz.

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.