Milevsko pro život i pro dovolenou

Mikulášská nadílka

Pro děti

Milevské maškarní sdružení a DK Milevsko pořádají mikulášskou obchůzku s nadílkou. Náš Mikuláš navštíví ty děti, jejichž rodiče si nadílku objednají. Nadílka je možná pouze ve městě Milevsku. Návštěva se uskuteční v době mezi 15:30 a 20:30 hodinou. Mikuláš s andělem, čerty a smrtkou předá dětem malý dárek - sladkost od Maškarního sdružení a dárky, které mu před návštěvou předají rodiče dětí.

Návštěvu Mikuláše si můžete objednat v infocentru (nám. E. Beneše 6). Objednavatel oznámí adresu, věk a počet dětí a telefonický kontakt na dospělého člena rodiny. Přitom uhradí v hotovosti poplatek ve výši 250 Kč (režijní náklady Maškarního sdružení). Předchozí rezervace (osobně, e-mailem nebo telefonicky) bez zaplacení poplatku není možná. Bohužel není možné rezervovat si návštěvu na určitý čas – Mikulášova družina se musí přesouvat po městě s co nejkratšími přechody mezi rodinami.
Po ukončení rezervací vypracuje Maškarní sdružení harmonogram návštěv Mikuláše v rodinách. Odpovědný člen Maškarního sdružení poté zkontaktuje objednavatele a sdělí mu čas návštěvy. Zároveň spolu dohodnou další podrobnosti (průběh návštěvy, předání dárků od rodiny apod.). 

Kontaktní osoba za Maškarní sdružení: Karel Procházka, tel.: 608 638 757. Množství návštěv je omezeno – po naplnění kapacity budeme nuceni případné další zájemce odmítnout.
 

  • 05. 12. 2022 v 15:30 hod.
  • Vstupné
250Kč
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.