Milevsko pro život i pro dovolenou

Vánoční hra Milevskem

Pro děti

Hledej a skenuj QR kódy, odpovídej na otázky a soutěž o hodnotné ceny.

DK Milevsko ve spolupráci se společností Digitalizujemevas.cz si pro Vás opět připravili oblíbenou hru založenou na hledání a načítání QR kódů. Tentokrát trasa vede městem Milevskem, a protože je vedena do „kruhu“, skončíte téměř na stejném místě, kde jste začínali. Jako možné body pro start prozradíme Dům kultury Milevsko, Koh-i-noor, Galerii M, TIC Milevsko nebo Milevské kino.
Abyste mohli hru hrát, potřebujete mobilní telefon s připojením na internet a čtečkou QR kódů. Po načtení prvního kódu se vám zobrazí instrukce, jak postupovat dál – vyberete si trasu, způsob navigace a úroveň obtížnosti. Pro malé děti jsme připravili úroveň Andílci, pro starší Dárečci a pro dospěláky Ježíšci. Jakmile vyberete obtížnost, objeví se vám první otázka. Po zodpovězení se ukáže mapa, která vás navede k dalšímu bodu na trase.
Až projdete celou trasu, můžete se rozhodnout, zda dosažený výsledek odešlete do soutěže či nikoli. Hraje se o zajímavé ceny. Z každé úrovně budou vylosováni 3 výherci. Andílci se mohou těšit na permanentku na pohádková představení pořádaná DK Milevsko, Dárečci na permanentku do Milevského kina a Ježíšci na dárkový poukaz do Restaurace V Klubu.
Hru můžete hrát opakovaně, taktéž je možné se několikrát registrovat do slosování o ceny, čímž si zvyšujete pravděpodobnost výhry. Každý bod trasy a každá obtížnost obsahuje více variant otázek, takže se rozhodně nebudete nudit, i když trasu navštívíte vícekrát.

Tak vezměte rodinu a přátele, mobilní telefon, dobrou náladu a vyrazte si zkrátit čekání na Ježíška.
 

  • 05. 12. 2022 v 12:00 hod.
    06. 01. 2023 do 23:23 hod.
  • Zdarma
Zdarma
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.