Milevsko pro život i pro dovolenou

Jarní dětská burza + bleší trh - ODLOŽENO

  • Dům kultury Milevsko

Po zralé úvaze, s ohledem na nepříznivou předpověď počasí, jsme se rozhodli Dětskou burzu s bleším trhem plánovanou na tuto sobotu 15. dubna odložit o týden – na sobotu 22. dubna.
Děkujeme za pochopení a doufáme, že příští týden vše klapne.

Pro přihlášené prodejce:
Pokud se vám tento termín nebude hodit, prosíme o sdělení na e-mail kortanova@milevskem.cz. Pokud se neozvete zpět, počítáme automaticky s vaší rezervací.
 

I přesto, že sál domu kultury prochází rekonstrukcí, jsme se rozhodli uspořádat oblíbenou dětskou burzu spojenou s bleším trhem. Tak jako v době koronaviru proběhne venku před DK a my doufáme, že nám opět vyjde počasí! Pokud k nám tedy chodíte prodávat či nakupovat, zapište si termín sobota 15. dubna. Pokud by nám počasí nepřálo, burzu o týden posuneme. Pokud máte doma nepotřebné hračky, můžete je na burze opět věnovat dobročinnému obchůdku Darovna, který je neziskovou organizací, jejíž hlavní náplní je pomoc handicapovaným dětem - pomoc formou nákupu kompenzační pomůcky, příspěvku na rehabilitaci. Vstup na burzu je pro nakupující zdarma, začínáme v 10 hodin.

Podmínky prodeje na burze:

• 1 prodejní místo = stůl o rozměru 50x 220 cm = 100 Kč
• Vlastní stojan = 50 Kč
• Kočárek, kolo, autosedačka, jídelní židlička apod. = 20 Kč
(Nutno nahlásit předem z důvodu vynechání místa vedle vašeho stolečku, dodatečně již není možné se stoly hýbat, děkuji za respektování).

Poplatek se platí až na místě, místo si můžete rezervovat do čtvrtka 13. dubna na telefonu 383 809 200 nebo e-mailu kortanova@milevskem.cz. Při rezervaci uvádějte, prosím, své celé jméno a celou adresu z důvodu vystavení dokladu o zaplacení.

Stoly budou pro nakupující připraveny od 8:30 hodin, prosíme, dostavte se nejdéle v 9.30 hodin tak, abyste v 10 hodin měli již vše připravené.

Je dobré si s sebou vzít drobné na vracení.

Své věci si každý prodává sám, z prodaných věcí se neplatí žádná provize.

Pro Darovnu je možné darovat pouze hračky, děkujeme.


 

  • 15. 04. 2023 v 10:00 hod.
  • vstupné zdarma
vstupné zdarma
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.