Milevsko pro život i pro dovolenou

Prázdninové luštění

První únorový týden mají děti v našem okrese jarní prázdniny. Dům kultury Milevsko pro ně připravil akci s názvem Prázdninové luštění. O co se jedná? Po celém Milevsku budou rozmístěny na veřejně přístupných místech kartičky s písmenky. Pokud je děti všechny obejdou a správně vyplní tajenku, mohou získat jednu z 10 cen. Na malou pozornost se ale může těšit každý, kdo tajenku odevzdá!
Soutěžní kupon najdete v únorovém čísle Milevského zpravodaje, můžete si ho vyzvednout ve vestibulu milevského infocentra, kde je volně přístupný ve stojanu anebo si o něj můžete napsat na e-mail soutez@milevskem.cz. Na tento mail také můžete posílat vyluštěnou křížovku, nebo ji můžete vhodit do poštovní schránky infocentra či domu kultury (schránku DK naleznete u vchodu do loutkového sálu).
Doufáme, že pobyt na čerstvém vzduchu při luštění tajenky zpříjemní dětem (a třeba i dospělým) jarní prázdniny. S hledáním písmenek by neměl být problém, vždy jsou umístěny venku, např. na vstupních dveřích, ve výloze, na nástěnce či na plotě. Pokud by se díky nenechavcům kartička někde ztratila, dejte nám, prosím, vědět na telefon 383 809 200. Předem děkujeme a těšíme se na vaše správné rozluštění tajenky.
 

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.