Milevsko pro život i pro dovolenou

Velikonoční kvíz

kvíz
  • Dům kultury Milevsko

Po velice úspěšném Prázdninovém luštění Dům kultury Milevsko připravil pro všechny, kteří v této nelehké době hledají bezpečné zpestření trávení volného času, další soutěž, tentokrát je to Velikonoční kvíz. Jak se ho můžete zúčastnit? Stačí se vydat od soboty 27. března do neděle 11. dubna na trasu kvízu, která začíná na pěší stezce na Hajdu za čerpací stanicí Benzina a končí u DPS v ulici 5. května.

Připravili jsme pro vás dvě úrovně otázek, Cvrčka pro menší děti a Benjamina pro ty starší a dříve narozené. Zařazení do kategorie necháme na vašem uvážení. Soutěž není věkově omezena.

Na trase najdete 11 soutěžních otázek, po jejichž správném zodpovězení na odevzdaném kuponu vás zařadíme do slosování o 10 cen. Kupon můžete poslat na e-mail soutez@milevskem.cz nebo ho vhodit do poštovní schránky domu kultury či infocentra. Na každém stanovišti se můžete navíc dozvědět něco o tom, jak se Velikonoce slaví v různých státech světa. Trasa kvízu se tak může stát i zajímavým tipem na procházku pro ty, kteří nechtějí soutěžit. Měří přibližně 5 km a za příznivého počasí je sjízdná i s terénním kočárkem.

Mapa s popisem trasy i soutěžní kupon vyjde v dubnovém čísle Milevského zpravodaje. Obojí je také volně k vyzvednutí ve vestibulu milevského infocentra.

Soutežní kupon si můžete také stáhnout zde.

Mapu s popisem trasy zde.

V případě, že by se někde díky nenechavcům některá z otázek ztratila, dejte nám to, prosím, vědět na telefon 383 809 200. Předem děkujeme a přejeme vám úspěšné rozluštění kvízu.

  • 27. 03. 2021
    11. 04. 2021 do 17:00 hod.
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.