Milevsko pro život i pro dovolenou

NHL Global Fan Tour

Ostatní
  • nám. E. Beneše

Milevsko patří mezi tři města ČR a SR, která budou hostit jedinečnou a naprosto originální akci. Jak název napovídá, nejen hokejoví fanoušci si budou moci vyzkoušet atmosféru nejslavnější ligy světa.

Chystá se další ročník populární NHL Global Fan Tour., tentokrát v Milevsku! Akce se uskuteční na náměstí E. Beneše ve čtvrtek 25. května od 9 do 18 hodin.

A o co přesně jde? Milevské náměstí E. Beneše ve čtvrtek 25. května ožije hokejem. Bude zde připraveno 14 stanovišť, které umožní návštěvníkům si vyzkoušet hokej na vlastní kůži. Například si můžete změřit rychlost, tvrdost a přesnost střely, vyzkoušet si ve virtuální realitě jako brankář simulaci hokejového zápasu, trefit branku z patnácti metrů nebo si zahrát samotný hokej na nafukovacím hřišti. A nejen pro nejmenší bude připraveno malé hřiště se speciálně upravenými hokejkami a tvořivá dílnička. Na všech stanovištích budou k dispozici zkušení hráči z hokejového klubu HC Milevsko, kteří vám se vším poradí a vše vysvětlí.

Kromě pestrých sportovních aktivit je pro diváky připraven i doprovodný program. Chybět nebude řada významných hostů a sportovních legend. Klub HC Milevsko chystá svůj vlastní stánek, který mimo jiné nabídne veškeré informace pro nové zájemce. A kdo bude chtít, může si i zahrát o zajímavé ceny s tematikou NHL. Chybět nebude ani stánek s občerstvením.

Dopolední program je připraven pro školy a školky, během 5 hodin se zde vystřídá více jak 1000 dětí z Milevska a okolí. Odpolední program bude zahájen ve 14 hodin a je určen široké veřejnosti. Akce je zcela zdarma a může se jí zúčastnit naprosto každý!

PROGRAM AKCE

  • 09:00 Začátek akce
  • 09:00 – 14:00 Účast dětí ze základních škol Milevska a okolí
  • 10:00 – 13:00 Návštěva trenéra zlatých medailistů z Nagana Slavomíra Lenera
  • 14:00 Program pro veřejnost – účast hráčů Davida Honzíka, Bohumila Janka a hráčky Karolíny Erbanové, možnost vyzkoušet si aktivace s hráči, případně se s nimi vyfotit na místě
  • 18:00 Ukončení akce

Tak vezměte rodinu, děti nebo přátele a přijďte si užít ojedinělou akci, poznat na vlastní oči, uši i tělo jaké je to hrát NHL, zažít něco nového, zasportovat si a třeba i vyhrát originální ceny.

Z důvodu konání akce budou tradiční trhy přesunuty do amfiteátru DK Milevsko.

  • 25. 05. 2023 v 09:00 hod.
  • Zdarma
Zdarma
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.