Milevsko pro život i pro dovolenou

Venkovní pilates

  • Amfiteátr

Cvičení pilates je soubor cvičení, které byly vynalezeny na začátku dvacátého století. Hlavním účelem cvičení je hýbání celým tělem, natažení svalů a zvýšení jejich pružnosti. Jde o kombinaci pohybů jako balet, jóga, ale také izometrické cvičení. Hlavním cílem je zde posílit svaly, ale ne jejich přílišné vytvarování.

Chcete si cvičení nezávazně vyzkoušet?

Přijďte na lekci venkovního pilates pod vedením Jany Čekalové do amfiteátru DK.

Vstupné je zdarma!

Při nepřízni počasí se lekce přesune do hudebního sálu DK, s sebou si vezměte podložku na cvičení.

Od října bude možné v DK Milevsko navštěvovat pravidelné hodiny cvičení Pilates, a to každé úterý a čtvrtek od 19 hodin ve sportovním sále.

Proškolená instruktorka s jedenáctiletou praxí Jana Čekalová, pro kterou se stal pilates životním stylem, vám ukáže, jak se pilates cvičí a představí vám pomůcky, které se na cvičení používají. Jana absolvovala řadu skvělých kurzů pod vedením těch nejlepších. V roce 2015 byla vyškolena u Renaty Sabongui, která pilates přinesla k nám do Čech, je vlastníkem certifikace levelu 1 i 2 (studium MAT I-III a Ron Fletcher Towelwork) a v roce 2019 úspěšně dokončila zkoušky také u Kateřiny Vaňkové. Budeme rádi, když se přidáte k jejím spokojeným klientům. Více informací můžete získat na telefonu 731 138 615, e-mailu pilatesjoy6@gmail.com či na www.cvicimesjanou.cz.

Cena: 120 Kč za lekci (60 minut) - možno pořídit pernamentku na 10 lekcí za 1000 Kč

  • 23. 09. 2023 v 09:00 hod.
  • vstupné zdarma
vstupné zdarma
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.