Milevsko pro život i pro dovolenou

Letní hra Milevskem

Pro děti
  • Ostatní zařízení

Dům kultury Milevsko ve spolupráci se společností Digitalizujemevas.cz opět připravil velkou prázdninovou hru, fungující na principu načítání QR kódů.

Ke hře potřebujete chytrý mobilní telefon se čtečkou QR kódů a připojením na internet. Po načtení prvního QR kódu se vám zobrazí instrukce, jak postupovat dál. Můžete si také vybrat ze tří úrovní obtížností (lehká, střední, těžká). Jakmile vyberete obtížnost, objeví se vám první otázka. Po zodpovězení otázky se zobrazí mapa, která vás navede k dalšímu bodu na trase. Jakmile odpovíte na všechny otázky, můžete se rozhodnout, zda svůj výsledek odešlete do soutěže, či nikoli. Pro zařazení do slosování, které proběhne 18. září, stačí pouze emailová adresa a PSČ. Z každé úrovně obtížnosti pak budou vylosováni tři výherci, kteří se mohou těšit na zajímavé ceny.

Letní hru je možné hrát od čtvrtka 15. června (od 15 hodin) do neděle 17. září. Trasa začíná na Hajdě u Benziny a vede lesem na Šibenný vrch a končí v TIC Milevsko.

Tak vezměte rodinu, přátele, čtyřnohé kamarády, kolo, mobilní telefon a dobrou náladu a vydejte se užít si přírodu, krásné výhledy a soutěžení.

  • 15. 06. 2023 v 15:00 hod.
    17. 09. 2023 do 23:00 hod.
  • Zdarma
Zdarma
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.