Milevsko pro život i pro dovolenou

Výstava fotografií členů Senior klubu ZVVZ z.s.

výstava
  • Městská knihovna v Milevsku

Senior Klub ZVVZ z.spřipravuje pro své členy a jejich rodinné příslušníky velké množství nejrůznějších akcí. Velmi oblíbené jsou zájezdy za poznáním naší krásné vlasti i sousedních zemí nebo zájezdy do divadel v Táboře, Českých Budějovicích a v Praze. Členové klubu mohou navštěvovat přednášky s nejrůznějším zaměřením, jazykové kurzy nebo kurzy zaměřené na osvojení si práce s IT technikou. Senior klub nezapomíná ani na kulturní vyžití svých členů - podporuje návštěvu ochotnických představení v Domě kultury, pořádá večery se zpěvem i večery poezie. A protože pohyb je prospěšný v každém věku, a společný obzvlášť, najdeme v programu klubu nejen Seniorské hry, turnaj v petangue, vycházky Nordic walking nebo plavání, ale také oblíbenou zimní klubovou soutěž „Přejdi La Manche“.

Již po šesté se k těmto pravidelným aktivitám milevského Senior klubu řadí i tato výstava fotografií členů klubu. Každý z vystavovatelů se snaží ukázat svoje nejlepší fotografie, svoje nejlepší zážitky či vzpomínky, pochlubit se svým fotografickým uměním i správným fotografickým záběrem.

Připomeňme ještě, že milevský Senior klub má více než 400 členů, bývalých zaměstnanců ZVVZ Milevsko, kteří ani na zaslouženém odpočinku na svůj podnik nezapomínají.

Vystavované fotografie naleznete v průběhu července a srpna na chodbě knihovny.
 

  • 01. 07. 2023
  • zdarma
zdarma
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.