Milevsko pro život i pro dovolenou

Pilates - zahájení lekcí

  • Dům kultury Milevsko

Tato lekce je plně obsazena, místo na další lekci si můžete zarezervovat od 8. října na telefonu 31 138 615 nebo e-mailu pilatesjoy6@gmail.com.

Od října bude možné v DK Milevsko navštěvovat hodiny cvičení Pilates, které zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo, rozvíjí sílu, ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání.

Proškolená instruktorka s jedenáctiletou praxí Jana Čekalová, pro kterou se stal pilates životním stylem, vám ukáže, jak se pilates cvičí a představí vám pomůcky, které se na cvičení používají. Jana absolvovala řadu skvělých kurzů pod vedením těch nejlepších. V roce 2015 byla vyškolena u Renaty Sabongui, která pilates přinesla k nám do Čech, je vlastníkem certifikace levelu 1 i 2 (studium MAT I-III a Ron Fletcher Towelwork) a v roce 2019 úspěšně dokončila zkoušky také u Kateřiny Vaňkové. Budeme rádi, když se přidáte k jejím spokojeným klientům. Více informací můžete získat na telefonu 731 138 615, e-mailu pilatesjoy6@gmail.com či na www.cvicimesjanou.cz.

Cena: 120 Kč za lekci (60 minut) - možno pořídit pernamentku na 10 lekcí za 1000 Kč

Cvičit se bude v novém sportovním sále - vchod z boku DK od autoservisu.

POZOR:
Pro všechny, kteří si chtějí cvičení vyzkoušet, připravila lektorka 2 lekce venkovního pilates zdarma. Lekce se uskuteční v amfiteátru DK Milevsko v sobotu 23. a 30. září od 9 hodin. Při nepřízni počasí se lekce přesunou do hudebního sálu DK, s sebou si vezměte podložku na cvičení.

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.