Milevsko pro život i pro dovolenou

Cyklozávod Okolo jižních Čech

Sport
  • Ostatní zařízení

Milovníci cyklistiky, připravte se! Milevsko je pyšné na to, že je cílovým městem první etapy jubilejního 10. ročníku mezinárodního cyklistického závodu Okolo jižních Čech. Tento etapový závod je součástí Světového poháru v silniční cyklistice a nejdelší svého druhu v České republice.

Závodníci z nejlepších českých a zahraničních týmů se zde utkají! Mezi nimi i známé tváře jako Josef Černý a Arnaud De Lie z teamu Lotto-Dstny.

Aby vše proběhlo hladce, prosíme všechny o dodržování pokynů pořadatelů a uvolnění komunikací. Dejte pozor na volně pohybující se domácí zvířata a neparkujte auta ve vozovce.

Bonus: Již od 16:30 na náměstí E. Beneše začíná kulturní program! Hrrát bude kapela JH Swing band ve složení Karel Pixa, Martin Březovský a Pavel Moravec, 2x projedou cyklisté a finální příjezd do cíle proběhne mezi 18:27 až 18:50. Nezapomeňte se zastavit u označeného stánku. Každý nákup nápoje či občerstvení vám přinese šanci na úžasné ceny v tombole, včetně cyklistického dresu, přilby R2 či sportovního batohu Kappa.

Přijďte podpořit cyklisty a užít si skvělou atmosféru plnou sportu a zábavy! 

Více informací ZDE

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.