Milevsko pro život i pro dovolenou

Fantom 50

koncert
  • Dům kultury Milevsko

Fantom ve spolupráci s Městem Milevskem a Domem kultury Milevsko chystá výjimečný koncert u příležitosti neuvěřitelných 50 let kapely! Oslava proběhne v sobotu 14. října ve velkém sále DK od 19 hodin. Těšit se můžete na pět hodin nekončící zábavy, starší i nové písně, promítání fotografií, soutěž o věcné ceny s motivem kapely Fantom, fotografování a setkání se členy kapely nebo prodej dárkových předmětů. 

VSTUPNÉ:

  • - děti do 6 let mají vstup zdarma
  • - vstupné bez místenky - v předprodeji 240 Kč, na místě 290 Kč
  • - místenka - balkon (zákaz konzumace) - v předprodeji 440 Kč, na místě 490 Kč

Sál otevíráme v 18 hodin. Ve velkém sále i přísálí bude připraven dostatek míst na sezení. Pro ty, kteří by však své místo na sezení chtěli mít jisté, je speciálně do prodeje dán balkon, jedinečných 32 míst. Na balkon budou vpuštěni pouze návštěvníci s platnou vstupenkou (z důvodu bezpečnosti je zde zákaz konzumace).

FANTOM 50 – VÝZVA PRO BÝVALÉ ČLENY
U příležitosti oslav 50 let Fantomáků na hudební scéně vyzýváme všechny bývalé členy kapely, aby se k oslavě tak výjimečné události připojili. Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@milevskem.cz nebo 383 809 200.

  • 14. 10. 2023 od 19:00 hod.
  • Fantom 50

Předprodej vstupenek

Vstupenky je možné rezervovat nebo zakoupit během otevírací doby v Turistickém informačním centru Milevsko, v kanceláři Domu kultury Milevsko, v Milevském kině, nebo kdykoli během dne on-line.

Infocentrum Milevsko

Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.