Milevsko pro život i pro dovolenou

Jarní dětská burza + bleší trh

  • Dům kultury Milevsko

Již několik let se dvakrát do roka v DK Milevsko konají oblíbené dětské burzy. A protože nejenom maminky uvítají nakoupit z druhé ruky více než jen věci pro děti, probíhá současně s dětskou burzou i bleší trh. Pokud tedy máte doma věci, které je vám líto vyhodit a myslíte, že mohou posloužit ještě někomu jinému, přijďte je nabídnout ostatním. Anebo se přijďte podívat, zda zde nenakoupíte něco potřebného pro vaši domácnost, vstup pro nakupující je zdarma.

Informace pro prodejce:

• 1 prodejní místo = stůl o rozměru 80 x 80 cm = 50 Kč
• Vlastní stojan = 50 Kč
• Kočárek, kolo, autosedačka, jídelní židlička apod. = 20 Kč
(Nutno nahlásit předem z důvodu vynechání místa vedle vašeho stolečku, dodatečně již není možné se stoly hýbat, děkuji za respektování).

Poplatek se platí až na místě, místo si můžete rezervovat do čtvrtka 4. dubna na telefonu 383 809 200 nebo e-mailu kortanova@milevskem.cz. Při rezervaci uvádějte, prosím, své celé jméno a celou adresu z důvodu vystavení dokladu o zaplacení.

Stoly budou pro nakupující připraveny od 8:30 hodin, prosíme, dostavte se nejdéle v 9.30 hodin tak, abyste v 10 hodin měli již vše připravené.

Je dobré si s sebou vzít drobné na vracení.

Své věci si každý prodává sám, z prodaných věcí se neplatí žádná provize.

Pokud máte doma nepotřebné hračky, můžete je na burze opět věnovat dobročinnému obchůdku Darovna, který je neziskovou organizací, jejíž hlavní náplní je pomoc handicapovaným.


 

  • 06. 04. 2024 v 10:00 hod.
  • vstupné zdarma
vstupné zdarma
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.