Milevsko pro život i pro dovolenou

Mikulášská nadílka s Milevskými maškarami

Pro děti
  • Ostatní zařízení

Milevské maškary a DK Milevsko pořádají letos mikulášskou obchůzku s nadílkou. Náš Mikuláš navštíví ty děti, jejichž rodiče si nadílku objednají.Nadílka je možná pouze ve městě Milevsku – do místních částí nestihneme bohužel zajet.
Návštěva Mikuláše se uskuteční 5. 12. v době mezi 16. a 21. hodinou. Mikuláš s andělem, čerty a smrtkou předá dětem malý dárek - sladkost od Maškarního sdružení a samozřejmě dárky, které mu před návštěvou předají rodiče dětí.
Návštěvu Mikuláše si můžete objednat v milevském infocentru (nám. E. Beneše 6). Objednavatel oznámí adresu, věk a počet dětí a telefonický kontakt na dospělého člena rodiny. Přitom uhradí v hotovosti poplatek ve výši 250,- Kč (režijní náklady Maškarního sdružení). Předchozí rezervace (osobně, e-mailem nebo telefonicky) bez zaplacení poplatku není možná. Bohužel není možné rezervovat si návštěvu na určitý čas – Mikulášova družina se musí přesouvat po městě s co nejkratšími přechody mezi rodinami.
Po ukončení rezervací vypracuje Maškarní sdružení harmonogram návštěv Mikuláše v rodinách. Odpovědný člen Maškarního sdružení poté kontaktuje objednavatele a sdělí mu čas návštěvy. Zároveň spolu dohodnou další podrobnosti (průběh návštěvy, předání dárků od rodiny apod.). Odpovědný člen Maškarního sdružení bude kontaktní osobou pro objednavatele od přihlášení až do provedení návštěvy.


Kontaktní osoba za Maškarní sdružení: Karel Procházka, tel.: 608 638 757.
Množství návštěv je z pochopitelných důvodů omezeno – po naplnění kapacity budeme nuceni případné další zájemce odmítnout.
Milevské maškary a DK Milevsko

  • 05. 12. 2023 v 16:00 hod.
  • Cena
250Kč
Milevské slavnosti, Bartolomějské posvícení
Gigitalizujeme firmy

Chcete vědět co se děje?

Pošlete nám svůj e-mail a získejte informace o aktuálních akcích v Milevsku.